Sprzedaż mieszkań
     +48 730 191 349 

Osiedle Pruszków

ul. Stalowa 40

Inwestycja

Rozpoczęcie sprzedaży lokali: październik 2020

Zakończenie inwestycji: II kwartał 2021

Na dobry początek... warto poznać przeszłość miejsca zamieszkania!
Czy Państwo wiecie, że Pruszków w znaczący sposób wpisał się w historię powojennej archeologii. To właśnie w tym rejonie działał jeden z najważniejszych ośrodków metalurgicznych w Europie. Stąd działające w Pruszkowie Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego obecne w krajobrazie i stanowiące wizytówkę miasta. W nawiązaniu do pięknej historii miasta ulica Stalowa wpisuje się w jego dzieje. Ulica Stalowa była jedną z najważniejszych w Pruszkowie i po dziejowych zawieruchach to właśnie na Stalowej odnajdziemy dawny charakter zabudowy i klimat miasta...

W tak ciekawe miejsce położone w centrum miasta - pod adresem Stalowa nr 40, z doskonałą komunikacją z Warszawą, z pełną infrastrukturą usługowo-handlową w bliskim sąsiedztwie, z dostępem do nowoczesnych ośrodków sportowych i ochrony zdrowia, urzędów, szkół i przedszkoli a jednocześnie z dala od głównych arterii komunikacyjnych miasta zrealizowana zostanie inwestycja Osiedle Pruszków!

Inwestycja to w rzeczywistości powiew nowoczesnej architektury w klasycznym wydaniu. Projekt przewiduje realizacje jednego 5-cio piętrowego budynku, w którym znajdziemy 16 lokali mieszkalnych o metrażu od 45 do 125m2. W parterze znajdziemy lokal usługowy z zapleczem. Kondygnacja -1 obejmuje 18 stanowiskowy garaż podziemny. W budynku dominować będą mieszkania 2- i 3- pokojowe ale również dostępne będą mieszkania 4- i 5-cio pokojowe.

Osiedle PruszkówOsiedle PruszkówOsiedle PruszkówOsiedle Pruszków

 

 

Oferujemy

Projekty architektonicznProjekty architektoniczne

WykonastwoWykonastwo

Kierownictwo i nadzór budowlanyKierownictwo i nadzór budowlany

DaradztwoDaradztwo

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami!

Dak Invest Sp. z o.o.
Wałbrzyska 48/7
02-739 Warszawa

Dak Invest Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Stanisławów Pierwszy
ul. Jana Kazimierza 279 nr lokalu 3
05-126 poczta Nieporęt

Zadzwoń

Sprzedaż mieszkań +48 730 191 349

Zarząd +48 602 731 994

Napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

© 2019 Wszelkie pawa zastrzeżone Dak Invest